майстри виробничого навчання- Вельможко Олексій Володимирович, майстер в/н з професії "майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомомбільних засобів".

- Гордідан Сергій Васильович,  майстер в/н з професії "електрогазозварник; електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах".


- Горбіч Ольга Іванівна, майстер в/н з професії "електрогазозварник; електрогазозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах".
- Коцур Алла Іванівна, майстер в/н з професії "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".

- Кошеленко Наталя Вікторівна, майстер в/н з професії "електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування".
- Кучерявий Руслан Русланович, майстер в/н з професії "оператор комп'ютерного набору; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин". - Орос Артем Степанович, майстер в/н з професії "майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомомбільних засобів".

- Осауленко Микола Миколайович, майстер в/н з професії "майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомомбільних засобів". - Петренко Євген Володимирович, майстер в/н з професії "оператор комп'ютерного набору; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин"


- Хижняк Валерій Іванович, майстер в/н з професії "слюсар - ремонтник; слюсар з ремонту автомобілів".


- Шахрайчук Лариса Іванівна., майстер в/н з професії "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".
3 коментарі: