четвер, 18 лютого 2016 р.

Практично – орієнтований семінар «Підвищення рівня професійної компетенції вчителів фізики через впровадження сучасних технологій» для вчителів фізики шкіл, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

28 січня 2016 року на базі ДВНЗ  ЗНУ відбувся практико – орієнтований семінар для викладачів фізики. Семінар зібрав педагогів з усіх освітніх рівнів підготовки. Загалом було більше 50-ти учасників семінару.  Ініціаторами та організаторами заходу були фізичний факультет ЗНУ спільно з Інформаційно-аналітичним методичним центром (ІАМЦ) Департаменту освіти і науки, Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Традиційним та знаковим було привітання учасників семінару з боку проректора  Запорізького національного університету Володимира Волкова. Що свідчить про налагодження тісної та плідної співпраці між навчальними закладами різних рівнів та педагогічними колективами.   Протягом семінару велика увага була надана самоосвіті викладачів фізики та їх обізнаності в світі науки. Мова велась про інноваційні методи подання навчального матеріалу.  Перед учасниками семінару слово мали методисти, викладачі кафедр, доктори наук. В одне ціле зійшлись науки  «фізика» та «педагогіка». В аудиторії панували інтерес, задоволення та захват від плідної співпраці.

Такі семінари сприяють підвищенню кваліфікації викладачів фізики та допомагають їм краще орієнтуватись в нових досягненнях науки.

Немає коментарів:

Дописати коментар