середа, 1 червня 2016 р.

Класному керівнику, майстру виробничого навчання для опрацювання в навчальних групах.

П А М ’ Я Т К А  
щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період
З настанням весняно-літнього періоду пожежонебезпечного періоду закликаємо усіх громадян до дотримання елементарних вимог правил пожежної безпеки.

  

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей, пам’ятайте:
  1. Сіно, солому та інші грубі корми необхідно складувати в найбільш віддаленому від житлового будинку і господарських будівель місці.
  2. Сухе листя, бадилля, сміття тощо на території житлових будинків садибної забудови, дач, садових ділянок дозволяється на відстані не менше 30 м від житлових та господарських будівель і лише під наглядом дорослих.
  3. Забороняється розведення багать у вітряну погоду.
 4. Закриття дач, садових будиночків на тривалий час, електромережа повинна бути знеструмлена на вводі (електрощиті).
  5. Стоянки туристів (автотуристів) допускається розміщувати не ближче 100 м від хлібних масивів.
  6. Полювання у хлібних масивах та поблизу них забороняється.
  7. Не допускати зберігання ЛЗР та ГР, балони з горючим газом на балконах та лоджіях, захаращувати їх макулатурою, старими меблями тощо.
  8. Не допускати користування смолоскипами, свічками, сірниками тощо, відвідуючи горища та підвали.
Пам’ятайте!
Згідно чинного законодавства передбачена (Кримінальний кодекс України, стаття 245) знищення  або   пошкодження лісових   масивів,   зелених насаджень  навколо  населених пунктів,  вздовж залізниць,  а також стерні,  сухих дикоростучих трав,  рослинності або її залишків  на землях   сільськогосподарського   призначення   вогнем   чи  іншим загальнонебезпечним способом - караються штрафом від трьохсот до п'ятисот  неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. 
Ті самі дії,  якщо вони спричинили загибель людей,  масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням  волі  на  строк  від  п'яти до десяти років.

Немає коментарів:

Дописати коментар